Transmetuar më 09-08-2018, 16:16

Marina Vjollca është një nga bukuroshet e ekranit shqiptar.

Teksa motra e saj Luana Vjollca ka pushtuar mediat me aktivitetet e saj muzikore, Marina ka zgjedhur të qëndrojë më e tërhequr.

Ajo po shijon pushimet si shumë personazhe të tjerë të ekranit shqiptarë.

Këtë gjë ajo e bën të ditur nëpërmjet fotografive të publikuara në rrjetetet sociale.

Për të përshëndetur fansat e saj ajo ka ndarë disa momente nga shtrati ku shfaqet e relaksuar dhe gjithmonë duke shpërndarë energji pozitive.

Për më tepër shihni fotografitë e publikuara prej saj./a.k/noa.al/