Transmetuar më 09-08-2018, 09:09

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata tashmë ka nisur një tur koncertesh në Shqipëri, Kosovë e më gjerë.

Koncertin e fundit ajo e ka zhvilluar në qytetin e Pejës në një prej lokaleve të natës më të njohura.

Por, koncerti është shoqëruar edhe me një incident të rëndë.

Njëri prej fansave të shumtë që ndodheshin aty është dhunuar rëndë nga stafi i sigurisë.

Një dëshmitar ka filmuar momentet se si një i ri është kapur nga truprojat dhe goditet me grushte.

Nuk dihen arsyet se pse ai është rrahur në këtë mënyrë brutale./a.m./noa.al/

Qëllohet fasni në klub on Vidnews.