Transmetuar më 13-06-2018, 12:33

Së shpejti modelja bukuroshe Afërdita Dreshaj i thotë lamutmirë beqarisë.

Ajo lidh kurorë me sportistin e hokejit, çekun Jakub Kindll.

Por para dasmës modelja dhe sportisti kanë kryer një set fotografik.

Ata kanë ndarë me fansat disa prej fotove të shkrepura.

Çifti duket mjaft i lumtur për hapin e madh dhe tepër në formë.

Edhe ne ju urojmë jetë të lumtur së bashku!/a.m./noa.al/