Transmetuar më 13-06-2018, 10:56

Moderatorja e njohur Roza Lati feston sot ditëlindjen dhe ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të uruar veten.

“Gëzuar ditëlindjen Rozë!”, shkruan moderatorja në rrjetet sociale, ku vjen e gjitha e zhveshur.

Ajo ka realizuar disa fotografi ku shihet krejt pa rroba, e mbuluar vetëm me petale trëndafili.

Po ashtu ajo shihet edhe në një video, ku pozon në mënyrë sensuale.

Një mënyrë origjinale kjo e Rozës, për ta bërë të paharrueshme këtë ditëlindje.

Bie në sy trupi i tonifikuar i prezantueses, i cili duhet thënë se nuk ka asnjë të metë. /a.y/noa.al