Transmetuar më 03-06-2018, 18:19

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Kosovë.

Aksidenti mësohet se ka nddhur gjatë ditës së sotme, në Drenas.

Mësohet se një i ri 17-vjeçar, ka pësuar aksident me motorçikletë.

I riu dyshohet se ka humbur kontrollin e motorçikletës dhe është përplasur në një mur.

Si pasojë e përplasjes, i riu 17-vjeçar nuk ka mundur dot të mbijetojë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes ku po punon për dokumentin e plotë të aksidentit./a.k/noa.al/