Transmetuar më 17-05-2018, 14:42

Një shofere në Kaliforni e ka humbur kontrollin dhe ka dhunuar një vajzë autike. Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur më 6 shkurt, por video është publikuar ditët e fundit.

Kim Klopson ushtroi dhunë psikologjike dhe fizike ndaj vajzës 8-vjeçare, ndërsa pamjet janë komentuar me negativitet.

64-vjeçarja u kap nga kamerat e autobusit, dhe Vacaville Unified School District e denoncoi në polici, ku më pas u hoq nga puna.

Video tregon Klopson duke dhunuar dhe kërcënuar 8-vjeçaren. Ajo madje e zvarrit nëpër dyshemenë e autobusit duke i shkaktuar lëndime në kokë.

"Të lutem ndalo", dëgjohet vajza duke iu lutur ta lëshojë. /k.k/noa.al/