Transmetuar më 15-05-2018, 21:16

Ata janë këngëtarë të njohur të muzikës popullore , por gjithashtu janë dhe vëlla e motër.

dhet fjalë për Remzie dhe Nexhat Osmanin.

Këngëtarët ishin sot të ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan nga ku folën për bashkëpunimet që ata kanë realizuar bashkë prej 10 vitesh dhe marrëdhënien e tyre si motër e vëlla.

Gjatë emisionit ata treguan se më shumë kalojnë kohë bashkë për shkak edhe të punës se sa me familjet e tyre.

Por shpesh bëhen bashkë për të kaluar kohë edhe me familjet e tyre.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme: