Transmetuar më 08-05-2018, 19:05

Në pamundësi për të qenë i pranishëm fizikisht, një ushtar amerikan e ka ndjelur përmes telefonit lindjen e gruas së tij, dhe sjelljen në jetë të një vajze.

Shkak u bë vonesa e avionit me të cilin ai do të shkonte te bashkëshortja.

Pamjet janë emocionuese dhe tregojnë ushtarin e ulur duke parë momentin më të gëzuar të jetës.

Ishte një grua ajo që e filmoi Brooks Lindsey, i cili ka habitur të gjithë me veprimin që bëri.

Mijëra persona kanë shpërndarë këtë video të mrekullueshme. /k.k/noa.al/