Transmetuar më 07-05-2018, 19:34

Një çift i të martuarish u gjendën përballë një letre të pazakontë e cila ishte vendosur poshtë derës së banesës së tyre nga një fqinj.

Karin Stone 33-vjeç dhe bashkëshortja e tij Jay 34-vjeçe nga Njukasëlli në Britani, u shtangën nga përmbajtja e letrës.

Fqinji u bënte thirrje të bënin kujdes me shfaqjet e tyre lakuriq. Referuar letrës, ata linin grilat e dritareve hapur teksa ishin lakuriq. Madje dilnin edhe në ballkon.

“U mërzitëm duke parë gjokset e mëdha të ekspozuara”, shkruhej në letër. Fqinji paralajmëronte se do të denonconte çiftin në polici për “shfaqje të pahijshme”./a.m./noa.al/