Ndërron jetë ish zv/ambasadori i Maqedonisë në Tiranë, Shenoll Devaja
Transmetuar më 05-05-2018, 23:39

Ndërron jetë diplomati nga Shkupi Shenoll Devaja.

Ai ka qenë ish zëvendësambasador i Republikës së Maqedonisë në Tiranë.

Lajmi është bërë i ditur nga vëllai i tij, Shpend Devaja.

“Te nderuar miq, ju njohtoj se sonte nderroi jete vllau im i dashur dhe i respektuar Shenoll Devaja . Allahu xh.sh. e shperblefte me xhennet. Varrimi behet neser pas namazit te iqindise . Nisja behet nga xhamia e re ne Cair, shkruan vëllau i tij Shpend Devaja.

Loading...