Udhëtimi Londër-San Francisko, panorama e magjishme nga avioni
Transmetuar më 02-05-2018, 11:32

A jeni të apasionuar pas fluturimit me avionë? Shumë persona e kanë frikë fluturimin por ka edhe nga ata që shijojnë pamjet spektakolare që duken nga lart.

Kapiteni i një avioni ka postuar në rrjetet sociale videon e një udhëtimi 11 orësh Londër-San Francisko të përmbledhur në katër minuta.

Në të duken pamje vërtetë të magjishme të Islandës, Groenlandës, Oqeanit Atlantik dhe SHBA-së.

Videoja është filmuar nga kabina e pilotit të avionit A380 të British Airëays./a.m./noa.al/