Transmetuar më 22-04-2018, 20:24

Ceremonia martesore është një ditë e veçantë për çdo person që zgjedh t’i japë jetës së tij një drejtim.

Ceremonia e dasmës është e veçantë për çdo çift dhe për këtë kujdesi është deri në detajet më të vogla.

Një aksesor shumë i rëndësishëm për nuset është fustani.

Megjithatë, ka edhe raste kur jo gjithçka shkon mirë.

Ne po ju përcjellim një fotogaleri me “fustanet më të çuditshme të dasmave”./a.k/noa.al/