Transmetuar më 16-04-2018, 17:03

Një ngjarje e rëndë kriminale ka ndodhur në Vlorë pasditen e së hënës.

Një person është plagosur me armë zjarri në lagjen “29 nëntori”.

Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes ndëkrohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

I plagosuri është transportuar me urgjencë në spital./a.m./noa.al/