Transmetuar më 15-04-2018, 23:46

Një postim në Instagram i humoristit të njohur Bes Kallaku ka shkaktuar të qeshura dhe komente epike.

Ai ka postuar një fotomontazh teksa shihet krahas Ijes dhe Donald Trump.

Pasi Trump sulmoi Sirinë ai zgjedh të “drekojë” me Besin dhe Ijen.

Fotomontazhi është pëlqyer dhe është bërë viral menjëherë.