Transmetuar më 15-04-2018, 19:21

Aktori i njohur amerikan Will Ferrell është përfshirë në një aksident në Shtetete e Bashkuara të Amerikës.

Aksidenti me makinë ndodhi në Aliso Viejo, Kaliforni.

Ferrell ishte pasagjer në makinën që u godit në pjesën e pasme nga një makinë tjetër.

Goditja bëri që makina e aktorit të përplasej me ndarësen e autostradës dhe më pas të përmbysej.

Në automjetin e aksidentuar ndodheshin edhe 2 persona të tjerë.

Fatmirësisht të gjithë ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Will Ferell njihet për rolet e tij në disa filma të njohur ku spikat me batutat e tij./a.k/noa.al/