Transmetuar më 15-04-2018, 13:08

Kohët e fundit, Lori Hoxha duket kaq ndryshe sa edhe familjarët e saj nuk e kanë njohur.

Lori Hoxha është një nga femrat më të lakuara për shijen e saj të hollë dhe për fiksimin ndaj modës së minutës së fundit.

Këtë herë blogerja duket krejt ndryshe me pamjen e saj të re.

 Ajo nuk është më bionde tipike dhe me flokë të gjata siç jemi mësuar ta shohim më parë.

Këtë herë Lori e ka pranuar se ka ndryshuar shumë.

‘Kaq ndryshe sa dhe vëllai nuk më njohu” ka shkruar ajo krah fotos më të fundit./