Transmetuar më 14-04-2018, 18:45

Nëse fjala përrallore do të kishte kuptim, ajo me siguri do të përdorej për të përshkruar vilën e aktores së famshme hollivudiane Michelle Pfeiffer.

59-vjeçarja e cila ka dominuar Hollivudin për tre dekada, ka vendosur të nxjerrë në shitje vilën e saj në San Francisko për plot 29.5 milionë dollarë. Ndëkorhë, ajo e bleu atë në vitin 2004 për 12 milionë.

Vila ndodhet e rrethuar nga një zonë e gjelbëruar prej 8.67 hektarësh dhe ka 4 dhoma dhumi dhe 5 tualete.

Një dhomë e madhe pritjeje për miqtë specialë, mobilim luksi dhe sigurisht që pishina nuk mund të mungonte. jashtë ndodhet edhe një fushë tenisi.

Po ashtu, ka tre dhoma luksoze për miq, zyrë, studio e palestër./a.m./noa.al/