Transmetuar më 14-04-2018, 13:07

Pamjet shokuese të një fëmije në Mbretërinë e Bashkuar që është duke konsumuar alkool janë publikuar në internet nga dikush që pretendon të jetë babai i zemëruar.

Pamjet shqetësuese tregojnë vajzën, që besohet të jetë dy vjeçe, e ulur pranë një gruaje dhe duke u shfaqur për të pirë nga një kafe e birrë. Policia sot kërkoi personin që ka postuar videon për t'u lidhur me të.

Video u postua në internet të martën në mbrëmje dhe tregon një foshnjë me kokën e saj të kthyer prapa duke konsumuar pijen. Muzika në sfond dhe nëna me krahët e saj hapur, inkurajon fëmijën të bëjë të njëjtën gjë.

Duke injoruar kërkesat e nënës, vajza vendos të marrë një gllënkë tjetër para se nëna e saj ta kapë për krahu dhe të ndalë xhirimet. 

Burri tha se gruaja është 'gabimi më i madh' i jetës së tij dhe se videoja ishte treguar për shërbimet sociale.

Postimi i këtyre pamjeve është ndarë qindra herë në mediat sociale, duke bërë edhe xhiron në internet./b.l/noa.al/