Transmetuar më 13-04-2018, 21:29

Një person e ka pësuar keq teksa po ecte në rrugë dhe papritur goditi me shqelm një patë që i kishte zënë rrugën, në një provincë të Kinës.

Veprimi i tij nuk u prit mirë nga një person me makinë, i cili i dha gaz automjetit dhe e rrëzoi djalin.

Incidenti u shoqërua edhe me ardhjen e policisë në vendin e ngjarjes.

“Djali goditi patën, prandaj e bëra këtë veprim”, tha shoferi. /k.k/noa.al/