Transmetuar më 13-04-2018, 20:07

Ajo është një prej aktoreve më të dashura por edhe më të bukura në Argjentinë.

Vitet ikin, por shkëlqimi i saj asnjëherë nuk humbet.

Bëhet fjalë për 64-vjeçaren Graciela Ines Casanova.

Edhe pse në këtë moshë, ajo tregon shumë vite më e re dhe format e saj trupore nuk kanë nevojë për shumë koment.

“Asetet" e Gracielës do t’i kishin zili edhe vajzat e reja. Ajo është shfaqur me bikini në plazh.  “Ky është rezultati i një jete të shëndetshme”, shkruan ajo./noa.al/