Transmetuar më 12-04-2018, 18:59

Dyshja e moderatorëve e emisionit “Pop Culture” në Top Channel njihet për batutat që shkëmbjnë mes tyre.

Por ndodh ndonjëherë që me apo pa dashje edhe ta teprojnë.

Një episod që ka shkaktuar të qeshura ka ndodhur në puntatën e radhës.

Dojna pa dashje ka goditur kolegun e saj Klevin në mes të këmbëve.

“Avash se ke art dhe këtej nga ana tjetër, na duhen. Na vrave artet”, thotë Kelvi e më pas shpërthejnë në të qeshura të dy./a.m./noa.al/