Transmetuar më 12-04-2018, 07:59

Një vajzë e zhveshur e gjitha, vetëm me mbathje fare të vogla në trup, nisi të bëjë stërvitje në mes të rrugës, por askush nuk e vuri re.

Është kjo ajo që ndodhi në Baltimora të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, pak ditë më parë. 

Vajza që shihni në videon më poshtë, u lye në trup tamam si të ishte e veshur nga Ali dhe Jen Seidel.

Por lyerja e trupit doli aq perfekte, sa që vështirë se dallohej nga veshjet e vërteta.

Madje një vajzë ndalonte kalimtarët në rrugë dhe i pyeste nëse kishte diçka që nuk shkonte, por ata thoshin “jo”.

Në videon më poshtë shihni reagimet dhe eksperimentin e pazakontë. /a.y/noa.al