Transmetuar më 11-04-2018, 23:19

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në Kosovë.

Aksidenti mësohet se ka ndodhur në aksin rrugor Prishtinë-Pejë, në fshatin Orllat.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një person në moshë.

Aksidenti gjithashtu ka shkaktuar bllokimin e aksit rrugor.

Ekipet e emergjencës dhe njësitet policore ndodhen në vendin e ngjarjes./a.k/noa.al/