Transmetuar më 11-04-2018, 20:32

Ajo është një prej personazheve më të dashura të ekranit.

Bëhet fjalë për bukuroshen Xhemi Shehu, e cila prej vitesh është prezantuese e “Portokalli”.

Duket se edhe Xhemi nuk i ka shpëtuar ‘modës’ për të publikuar foto ku tregon format trupore.

Ajo ka publikuar së fundi foto nga palestra. Në njërën prej tyre ajo tregon barkun. Ajo ëhstë mjaft në formë dhe duket se shpenzon shumë në palestër./a.m./noa.al/