Transmetuar më 13-03-2018, 21:17

Femrat e familjes Kardashian janëpërherë në qendër të vëmendjes.

Më e famshmja e familjes, Kim, ka publikuar foto ku ajo shfaqet së bashku me nënën e saj 62-vjeçare Kris Jenner dhe gjyshen 83-vjeçare Mary Jo.

Ajo që bie në sy është pamja e këtyre dy të fundIt që ngjajnë mjaft të reja.

Vitet duket se nuk i lodhin femrat e kësaj famIljeje kaq shumë të njohur.

Madje, as kur kalojnë të 80-at. Me sa duket në këtë familje femrat nuk duan të plaken kurrë./a.m./noa.al/