Transmetuar më 13-03-2018, 11:00

Këngëtarja Bleona Qerreti ka tërhequr vëmendjen e mediave jo vetëm shqiptare, për shkak të zhveshjeve të saj, por tashmë shembullin e saj po e ndjekin edhe këngëtare të tjera.

Bëhet fjalë për këngëtaren Sheila Haxhiraj, e cila ka pozuar thuajse e zhveshur e mbuluar vetëm me një tyl të zi.

Fotografitë ajo i ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, duke marrë pëlqime por edhe reagime kritike.

Sheila nxjerr në pah hiret trupore, ndërsa mban veshur vetëm një palë mbathje të zeza veshur.

Për më tepër shfletoni galerinë dhe do shihni pozat e nxehta të saj. /a.y/noa.al