Transmetuar më 11-03-2018, 22:30

Kjo video tepër emocionuese tregon një nënë, e cila ka filmuar momentin kur foshnja shihet shumë qartë brenda barkut të saj e cila luan me të.

Gruaja në javën e 39-të të shtatzënisë ka vendosur që këtë moment kaq emocionues dhe më të rëndësishmin në jetën e saj, ta ndajë edhe me të tjerët.

Kjo video është kthyer në hit në internet, pasi është parë mbi 5 milionë herë nga momenti i postimit./a.k/noa.al/