Transmetuar më 11-03-2018, 19:48

Ndeshja kundër Milanit prodhoi spektakël në fushë, ndërsa kamerat kanë kapur një moment interesant.

Futbolliti me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, që luan për Arsenalin, provoi të gjente golin me një goditje nga distanca, por topi përfundoi shumë larg portës.

Kjo e nervozoi trainerin Arsen Venger, që u ngrit nga stoli dhe i kërkoi llogari Xhakës për atë që bëri.

Por ky i fundit nuk e pëqeu aspak kritikën e teknikut anglez, duke i thënë “fuck off”.

Një gjest shumë i shëmtuar nga ana e Xhakës, që po kritikohet shumë nga tifozët e futbollit në Angli. /k.k/noa.al/