Transmetuar më 11-03-2018, 19:28

Për pjesën dërrmuese të meshkujve homoseksualë, të prekësh organin gjenital të një femre nuk është edhe aq emocionuese.

Por në një video të publikuar nga një çift lesbikesh Bria dhe Chrissy, katër meshkuj gay, që nuk kanë patur kurrë një përballje me seksin femëror, pranuan sfidën, me rezultate shumë argëtuese.

Në videon që deri tani ka marrë mbi 3,4 milion klikime, shfaqet një vajzë lesbike me emrin Stevie, që hap këmbët përpara objektivit mashkullor.

Ndërsa Stevie duket shumë e relaksuar, meshkujt janë shumë të tensionuar dhe bëjnë pyetje nga më të çuditshmet.

“Mund të bie brenda?”, pyet njëri prej tyre. /a.k/noa.al/