Transmetuar më 10-03-2018, 23:38

Video e mëposhtme tregon një moment paqeje dhe të gëzueshëm mes një vogëlusheje dhe 14 qenve.

Pamjet janë regjistruar në Norvegji dhe tregojnë momentin e ëmbël ku një vogëlushe e lumtur luan dhe argëtohet me qentë e mëdhenj.

Pamjet janë regjistruar nga babai i vogëlushes, si një kujtim i bukur, ndërsa janë shpërndarë gjerësisht në internet dhe rrjetet sociale.

Vogëlushja shfaqet shumë e gëzuar ku luan, vrapon së bashku me qentë.

Shihni videon:/a.k/noa.al/