Transmetuar më 10-03-2018, 23:12

Videoja e mëposhtme tregon momentin kur një grua ka zënë “mat” bashkëshortin e tij duke bërë seks me të dashurën në makinë.

Kaq ka mjaftuar që ajo të shpërthejë dhe të godasë femrën tjetër dhe më pas bashkëshortin e saj.

Reagimi i gruas ka lënë të habitur kalimtarët në rrugë.

Shihni videon:/a.k/noa.al/