Transmetuar më 10-03-2018, 21:11

Një video ku dy femra bëjnë sherr me njëra tjetrën është bërë virale në internet.

Pamjet na vijnë nga Dublini i Irlandës dhe shihet se si ato shkulen nga flokët.

Pavarësisht tentativës së një kalimtari për t’i ndarë ato vijojnë përleshjen mes tyre.

Pamjet janë regjistruar në një park fëmijësh./a.k/noa.al/