Transmetuar më 10-03-2018, 19:37

Pak ditë pasi tërhoqi vëmendjen e mediave ndërkombëtare gjatë mbrëmjes gala të Oscarit, këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti, "godet" sërish.

Këngëa e saj e re me titull “Ëicked Love” u publikua sonte, ndërsa ajo ka postuar edhe disa  foto ku shfaqet e veshur me veshje transparente.

Bleona nxorri në shesh hiret e saj dhe tashmë nuk e ka aspak ndërmend të ndalet.

Pak ditë më parë në festën e “Vanity Fair” pas ndarjes së çmimeve Oscar, Bleona doli pothuajse lakuriq, ndërsa veshja e saj nga disa u cilësua edhe në limitet e skandalit./m.sh/noa.al