Transmetuar më 10-03-2018, 19:32

Modelja e famshme Eva Herzigova bën 45-vjeçe, por shkëlqimin nuk e ka humbur akoma.

Ajo ëhstë pjesë e pasarelave prej viteve 90’ dhe ka qëndruar në majë.

Dhe në fakt nuk ëhstë rastësi që ajo pëlqehet akoma.

pavarësisht viteve mbi supe, format e saj trupore vijojnë të jenë po aq joshëse sa në rininë e saj.

Herzigova është e martuar me sipërmarrësin italian Gregorio Marsiaj me të cilin ka 3 fëmijë./a.m./noa.al/