Transmetuar më 09-03-2018, 20:50

Pak kohë më parë një aksident tragjik në aksin Shkodër - Velipojë i mori jetën Edmond Prekës dhe 3 fëmijëve të tij Noemit, Ajseli dhe Rajani. vëtë mbashkëshortja e tij mbeti gjallë nga aksidenti fatal.

por edhe pse kanë kaluar disa javë dhimbja e familjes vijon të jetë e madhe.

Motra e Edmondit publikon një tjetër foto trishtuese që lidhet me mbesën e saj Noemi. 

Gonxhe Preka, publikoi sot një foto nga shkolla e Noemit, ku në bankën e saj shkoët vijojnë të vendosin lule.

“Ne banken tane tashme ka lule nuk eshte ma Noemi i halles qe te pergjigjet plot zgjuarsi. Me mungon shume Noem”, shkruan ajo./m.sh/noa/al/