Transmetuar më 12-02-2018, 22:41

Video e mëposhtme tregon momentin dramatik kur një fermer për pak sa nuk i ka këputur kokën vetes gjatë tentativës për t’i hequr kokën derrit me një sëpatë.

Fermeri, i veshur në xhinse, një këmishë dhe me një kapuç, shihet duke iu afruar derrit për t’i hequr kokën.

Ai merr hov me sëpatë për ta goditur atë, mirëpo ajo që i ndodh është e frikshme.

Video është bërë virale në internet dhe rrjetet sociale.

Për më shumë e shihni më poshtë./a.k/noa.al/