Transmetuar më 11-02-2018, 19:29

Ata që të dy janë moderatorë mjaft simpatikë në ekranin shqiptar.

Saimir Kodra dhe Gentian Zenelaj drejtojnë me sukses prej vitesh emisionin investigativ “Stop” së bashku.

E në fakt sot është një ditë e veçatë për Saimirin.

Ai feston ditëlindjen dhe Genti ka zgjedhur një urim plot humor për të.

Urimi i Gentit për Saimirin:

“Saimir Kodra edhe 100 shoku im. Sot më ke dalë fare nga radari ..por nesër do përgjigjesh përpara organizatës bazë”./a.k/noa.al/