Transmetuar më 11-02-2018, 17:59

Këngëtarët Dhurata Dora dhe Flor Mumajesi publikojnë këngën e tyre më të re.

Kënga e publikuar gjatë ditës së sotme mban titullin trëndafil.

Kënga e re shoqërohet me videoklip.

Për muzikën dhe tekstin është kujdesur kantautori Florian Mumajesi.

Se si do të pritet kënga e tyre, do e shohim në ditët dhe muajt e ardhshëm.

Klipin e tyre e gjeni më poshtë./a.k/noa.al/