Transmetuar më 08-02-2018, 21:23

Landi Hysi  është një nga këngëtarët dhe personazhet VIP më të respektuar nga audienca shqiptare.

An ëtari i grupit të njohur  West Side Family,  është aktiv në rrjetet sociale me postime dhe foto të ndryshme.

Këtë herë ai ka ngritur një problem nëpërmjet një postimi në Facebook.

Ai shkruan se arti dhe sporti janë në hall, por sheshet sipas tij i mbush vetëm politika.

Postimi i Landi Hysit:

“Arti e sporti në hall, por sheshet i mbush vetëm k...a plakë, politika. Po ju hani, ju hani. Cit. Lulëkuqet mbi Mure”./a.k/noa.al/