Transmetuar më 01-02-2018, 20:59

Është dita e parë e muajit Shkurt dhe jemi shumë kurioz se si ky muaj do jetë për ne. E për ata që besojnë në shenjat e zodiakut, astrologia jonë Meri Shehu do të ta bëjë renditjen e shenjave më me fat për këtë muaj.

E ftuar në studion “Rudina”, Meri foli për shenjat më të favorizuara në dashuri, ekonomi, karrierë etj, po ashtu edhe për shenjat më pak të favorizuara.

Ndërkohë lidhur me muajin Shkurt tha se do të ndriçojë anët e errëta në jetët e tyre.

Më poshtë gjeni renditjen duke filluar nga shenjat më pak të favorizuara:

12- Luani, puna do të jetë ajo që do të ecë mirë, por

11- Binjakët, do të kenë skandale. Kujdes me eprorët dhe jetën personale

10- Dashi,duehet të kenë kujdes nga shkëqimet dhe afrimitetet e tepërta, jo çdo gjë e bukur mund të jetë e vërtetë.

9- Demi, do fitojë forca dhe do ketë njohje të reja. Data 15 do të jetë ditë me fat për ta.

8- Peshorja, në datën 15 hëna do ti japë rrugë të re dhe famë. Kofidencat e peshoreve do fillojnë të prishen pak nga mesi i muajit.

7- Virgjëresha do të kenë periudhë të vrullshme bashkëpunimi. Marrëdhëniet do ti lodhin pak. Duhet të kenë kujdes në datat 17 dhe 25.

6- Shigjetari, me eklipsin në shenjën e diellit ndriçojnë, por mund të ketë momente kur gabojnë. Në familje do kenë më shumë gjëra për të bërë. Në shtëpinë e tyre do të futen edhe paratë.

5- Bricjapi, do kenë pak probleme me shëndetin dhe punën. Do vijnë momente të mira ekonomike dhe do të kenë marrëveshgje pune gjatë kësaj periudhe.

4- Gaforrja, do të jenë të lumtur pas datës 11. Do kenë bashkëpunime. Hëna e re i jep fat në punë gaforreve.

3- Akrepi, do të krijojnë talente dhe do të kenë romanca fantastike.

2- Peshqit, do futet Afërdita në shenjën e tyre përfundimisht. Inatet e tyre do të zbuten dhe do jenë të adhurueshëm. Data 15 do jetë shumë e rëndësishme për ta.

1-Ujori, janë tipa të veçantë. Afërdita është në shenjën e tyre dhe dielli gjithashtu. Pas mesit të muajit do të shpërblehen ekonomikisht.