Transmetuar më 14-01-2018, 16:48

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Kosovë.

Një person është gjendur i pajetë gjatë ditës së djeshme në fshatin Doll të komunës së Gjakovës.

Ndërkaq nuk dihet ende identiteti dhe shkaku i vdekjes së të ndjerit.

Sipas mediave vendase në vendin e ngjarjes ka dalë ekipi mjekësor, që ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Vijojnë hetimet nga autoritetet përkatëse./a.k/noa.al/