Transmetuar më 13-01-2018, 19:25

Me sa duket këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo ka gjetur çelësin e rinisë “së përjetshme”.

Edhe pse vitet po kalojnë, ajo duket si një vajzë e re, me një formë mahnitëse.

Këtë gjë ajo e bën të ditur nëpërmjet një fotografie të publikuar në rrjetet sociale.

Në fotografinë e publikuar së fundmi ajo shfaqet tejet seksi dhe elegante me rroba banjo.

Bie në sy trupi i saj elegant, për tu pasur zili nga të gjitha moshat.

Nëse do t’i hidhni një sy fotos së saj do mbeteni gojëhapur.

Kjo nuk është hera e parë që Ledina publikon fotografi që ekspozon asetet e saj./a.k/noa.al/