Transmetuar më 13-01-2018, 14:53

Rreth dy javë më parë, modelja shqiptare Angela Martini, e cila prej vitesh zhvillon karrierën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i dha fund beqarisë.

Ajo u lidh në kurorë në një ceremoni private të pazakontë në Las Vegas, me biznesmenin rumun Dragos Savulescu.

E veshur me një fustan të zi transparent dhe me disa lule të bardha në dorë, ajo u betua për dashuri të përjetshme para të dashurit të saj biznesmen.

Por këto ditë janari ajo po shijon muajin e mjaltit me partnerin e saj në disa ishuj përrallorë.

Këtë të shtunë ajo ka publikuar një fotografi me bikini në Instagram, ku duket sikur nuk ka veshur gjë.

“Njerëzit më thonë se unë jam e çmendur”, shkruan Angela, ndërkohë që vihet re se rrobat e banjës janë ngjyrë mishi dhe krijojnë idenë se ajo është e zhveshur. /a.y/noa.al