Transmetuar më 12-01-2018, 13:54

Këngëtarja e njohur nga Kosova solli në jetë vajzën e dytë, Elektrën vitin që lamë pas. 

Lajmin e bukur e dha për publikun i pari vëllai i këngëtares, reperi Don Arbas ndërsa vetë këngëtarja ka qëndruar e heshtur këto kohë.

Mirëpo deri tani ka mundur të rezistojë, pasi ditën e sotme, Arta më në fund i ka prezantuar të gjithë me vogëlushen Elektra.

Arta Bajrami e martuar me Xhim Sekiraqan ka edhe një vajzë me emrin Viktoria dhe një djalë emri i të cilit është Ideal Morris.

Me Victorian dhe Idealin, këngëtarja na kishte prezantuar, por Elektrën kishte preferuar deri më sot që ta mbante të “fshehtë”. /b.l/noa.al/