Transmetuar më 10-01-2018, 22:41

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka një marrëdhënie të veçantë me gjyshen e tij të cilën e thërret Ije.

Ai madje e ka prezantuar publikisht për të gjithë në televizion dhe në rrjetet sociale.

E së fundmi gjyshja e Besit ka hapur llogari në Instagram.

Besi ka publikuar një bisedë me Ijën të bërë në Instastory.

Nëse e lexoni foton do shkriheni së qeshuri./a.k/noa.al/