Transmetuar më 09-01-2018, 23:41

Lindsey Pelas, është një nga biondet më seksi në planet dhe një nga femrat më të ndjekura në Instagram.

Ajo gëzon popullaritet të konsiderueshëm në rrjetin social, ku numëron 7 milionë ndjekës.

Bukuroshja  amerikane me forma të parezistueshme publikon rregullisht fotografi joshëse, të cilat marrin qindra mijëra pëlqime.

Me të hyrë 2018-ta, modelja seksi ka publikuar tri fotografi të reja – njëra më e nxehtë se tjetra.

Duket se Lindsey nuk e ka ndërmend të ndalet së publikuari foto përvëluese, për ta ruajtur epitetin e biondes më seksi./a.k/noa.al/