Transmetuar më 09-01-2018, 21:40

Ndërron jetë aktorja e filmave për të rritur Olivia Nova.

Olivia Nova ndërron jetë në moshën 20-vjeçare duke lënë të tronditur miqtë dhe kolegët e saj.

Aktorja ishte pjesë e LA Direct Models, teksa e ka nisur karrierën e saj që në moshën 12-vjeçare.

Ndërkaq punën në filmat me pullë të kuqe e ka nisur gjatë vitit të kaluar.

Nuk dihet ende shkaku i vdekjes së saj por miqtë e saj janë shprehur se ajo luftonte prej kohësh me depresionin./a.k/noa.al/