Transmetuar më 09-01-2018, 20:55

Hannah Ferguson ishte protagonistja e radhës në videot e revistës LOVE.

Modelja e famshme e “Sports Illustrated” shihet në klip duke bërë mundje me një shoqen e saj.

Të dyja modelet janë të veshura me të brendshme dhe përballja është shumë emocionuese.

Të dyja bukuroshet kanë marrë komente dhe shpërndarje të shumta të videos së realizuar.

Videon e gjeni më poshtë:/a.k/noa.al/