Transmetuar më 07-01-2018, 21:20

Dashuria vjen dhe ikën.

Këtë e di mirë James Rodriguez (foto lart), i cili sapo i ka dhënë fund martesës gjashtëvjeçare me Daniela Ospina (foto poshte), motra e portierit të Arsenal, David.

Sigurisht, nuk është e vështirë për një futbollist beqar që të gjejë një të dashur tjetër.

Në fakt, sipas zërave të fundit, duket se ai, pas divorcit, po mendon vetëm të dëfrehet.

Në krye të listës së gjatë të kolumbianit, me sa duket, është ylli i filmave pornografikë, Kendra Lust.

Fantazisti i Bayern duket se është magjepsur nga 39-vjeçarja amerikane me origjinë franceze dhe italiane, e cila nuk ngurron të tregojë bukurinë e saj në rrjetet sociale.

Dhe është pikërisht këtu që James është hedhur në sulm: në rrjetet sociale.

Kendra, në fakt, ka marrë shumë “zemra” në Instagram nga James Rodriguez, i cili e ka filluar ta ndjekë prej kohësh në rrjetet sociale dhe ajo ka bërë të njëjtën gjë me të.

Për momentin, mund të flitet për një dashuri sociale sepse nuk ka akoma asgjë konkrete.

Ka një këmbim pëlqimesh, por vlen të përmendet se vajza në fjalë është e martuar me një polic me të cilin ka një fëmijë. Me pak fjalë, citon Telesport, nuk do të jetë aspak e lehtë për James.

FOTO TE TJERA PIKANTE +16 GJENI KETU