Transmetuar më 07-01-2018, 18:25

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Kosovë.

Në person në Gjakovë është goditur gjatë ditës së sotme nga një automjet.

Mësohet se personi i aksidentuar ka pësuar dëmtime trupore dhe fraktura në krahë.

Ai është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdes mjekësor.

Ndërkaq në momentin e përplasjes drejtuesi i mjetit dyshohet se ka pësuar sulm në zemër i cili gjithashtu ndodhet në spital nën kujdes mjekësor./a.k/noa.al/